abcdefghijklmnopqrstuvwxyz#

Items starting with C

CheckMeter 2.3 GENX

CheckMeter 2.3 GENX

CheckMeter 2.3 genX - трифазний переносний робочий еталон класу точності 0,1 або 0,2 для тестування та перевірки одно- та трифазних приладів обліку на місці їх встановлення.

CheckMeter 2.1

CheckMeter 2.1

CheckMeter 2.1 – це однофазний зразковий робочий еталон класу точності 0,2, який застосовується для тестування та перевірки однофазних приладів вимірювання електроенергії на місці їх встановлення.

CheckSystem 2.1

CheckSystem 2.1

CheckSystem 2.1 - однофазна повірочна установка зі зразковим лічильником класу точності 0,2 та інтегрованим трифазним джерелом струму до 120 A (без джерела напруги).

CheckSystem 2.3

CheckSystem 2.3

CheckSystem 2.3 - трифазна повірочна установка зі зразковим лічильником класу точності 0,2 та інтегрованим трифазним джерелом струму до 16 A (без джерела напруги).

CALPORT 300

CALPORT 300

CALPORT 300 – це універсальний прилад тестування вимірювального каналу. Цей прилад відрізняється широким діапазоном вимірювання, високою точністю та малою залежністю від зовнішніх впливів.

CheckMeter 2.3

CheckMeter 2.3

У 2017 році трифазний зразковий робочий еталон CheckMeter 2.3 було знято з виробництва. Його наступником є прилад нового покоління CheckMeter 2.3 genX
CALSOFT

CALSOFT

Програмне забезпечення CALSOFT I та CALSOFT II призначене для зчитування даних та керування портативним повірочним обладнанням, а також для відображення та обробки результатів вимірювань на ПК під керуванням операційної системи Windows.

CAMCAL for Windows

CAMCAL for Windows

Програмне забезпечення CAMCAL for Windows призначене для контролю сучасного стаціонарного повірочного обладнання.

CheckSource 2.3

CheckSource 2.3

CheckSource 2.3 - трифазне джерело струму до 6 A. Сигнал струму створюється синхронно за частотою з вхідною напругою та зі зсувом фази, що визначається користувачем. Також струми можуть створюватися з частотою, що визначається користувачем.