L&G Metering 25 років. Формула успіху

У 2022 році компанія "L&G Metering" / "Ел енд Джи Мітерінг" відзначає 25-річчя своєї діяльності. На сьогоднішній день компанія може сміливо пишатися тим, що співпрацює зі світовими брендами – виробниками високоякісного обладнання для енергетичних компаній, промислових та комунальних підприємств.

Формула успіху компанії проста.
Ми займаємось тим, що нам подобається. За весь час роботи ми стали експертами у своїй галузі та заробили репутацію надійного і націленого на результат партнера. І ми готові до випробування великими фінансовими потоками та обсягами реалізації якісної продукції.

Протягом року на сайті нашої компанії Ви знайдете анонси заходів для партнерів, клієнтів та співробітників: презентації нового обладнання, навчальні програми для персоналу замовника, конкурси для проектно-монтажних організацій, акції для регіональних представників, повідомлення про нагородження та подарунки для важливих партнерів.

«Ми пишаємося успіхами наших партнерів та замовників і щиро сподіваємося, що їх з кожним роком ставатиме дедалі більше. Ми також висловлюємо їм щиру вдячність за ту довіру, яку вони надають нам протягом чверті століття нашої співпраці. Зі свого боку ми докладемо всіх зусиль для того, щоб бути гідними цієї довіри і надалі впроваджувати на ринок України передові технології та комплексні рішення, які пропонуються провідними світовими компаніями на європейському ринку», - зазначив директор компанії "Ел енд Джи Мітерінг" Рак Павло Сергійович.

Довідка:
ТОВ «Ел енд Джи Мітерінг» протягом 25 років постачає та впроваджує на ринок України обладнання для обліку енергоресурсів компанії Landis+Gyr GmbH (Німеччина), зразкове обладнання для повірки лічильників електроенергії від компанії МТЕ (Швейцарія), вимірювальне та випробувальне обладнання компанії Gossen Metrawatt (Німеччина).